Kolęda 2019

                                                               

                                                                    PLAN   KOLĘD  2018/2019

27.12.2018 czwartek 15.00

15.00

 ul. Wybickiego,

 ul. Targowa.  

28.12.2018 piątek 14.00

15.00

 Trawice, Krosewo, Jałowe, Wyrówno,  Szwedzki   Ostrów,

 Płociczno, Polna, Myśliwska.

29.12.2018 sobota 10.00

10.00

 Dębowe Góry, Bartkowa Stajnia, Zielony Dwór,   Szczeblewo,

 Tuszkowy, Jasna Gwiazda.

30.12.2018 niedziela 13.00

13.00

 ul. Rogali,

 ul. Borowiecka, ul Rekreacyjna, Szady Kierz,   Borowiec    

02.01.2019 środa 15.00

15.00

 ul. Jaśminowa,

 ul. Sosnowa, Wąska, Dębowa, Topolowa.

03.01.2019 czwartek 14.00

15.00

 Sumin,

 Osiedle Leśne.

04.01.2019 piątek 18.00  Mechowo.
05.01.2019 sobota 10.00

10.00

 Skwierawy,

 Skwierawy Wybudowanie, Rzepiska .

06.01.2019 niedziela 17.00

14.00

 Hubertówka,

 ul. Kwiatowa, ul. Harcerska. 

07.01.2019 poniedziałek 14.00

15.00

 Nowe i Stare Karpno,

 Góry, Lipuska Huta.

08.01.2019 wtorek 15.00

15.00

 ul. Partyzantów,

 ul. Szeroka,

09.01.2019 środa 15.00

15.00

 ul. Strażaków ul. Łąkowa,

 ul. Skoczkowo, Ks. Dunajskiego, Ks. Trzebiatowskiego.

10.01.2019 czwartek 15.00  ul. Bohaterów,

 ul. Krótka.

11.01.2019

11.01.2019

piątek 15.00

15.00

 Szklana Huta,

 ul. Majkowskiego.

12.01.2019 sobota 10.00

10.00

 Krugliniec , Płocice.

 ul. Derdowskiego, ul. Wyzwolenia.

13.01.2019 niedziela 13.00

 

13.00

17.00

 ul. Czajki Błota, Śluza, Żelewiec, Bagna, Rzym,

 Mały i Duży Jabłuszek,

 Konitop ,

 ul. Pocztowa.

14.01.2019 poniedziałek 15.00

15.00

 ul. Remusa, ul. Stolema,

 ul. Dworcowa, ul. Sędzickiego.

15.01.2019 wtorek 14.00

15.00

 Żołno, Gostomko Wybudowanie,

 Gostomko wioska.

16.01.2019 środa 16.00

16.00

 Papiernia:  ul. Pogodna, ul. Spokojna, ul. Miła ul. Jeziorna,        

 Lubiszewo.

17.01.2019 czwartek 15.00

15.00

 ul. Bytowska,

 Grajewo, ul. Zielona, ul. Wodna.

18.01.2019 piątek 15.00

15.00

 ul. Kolejowa,

 ul. Spacerowa,  ul. Żurawinowa, Wrzosowa.

19.01.2019 sobota 10.00

10.00

 Bałachy.

 Bałachy  Wyb., Góra.

20.01.2019 niedziela 13.00  ul. Różana,

 ul. Młyńska od szosy  Chojnickiej  do ul. Leśnej,

21.01.2019 poniedziałek 15.00

15.00

 ul. Lipowa,

 ul. Brzechwy, 8 Marca.

 

22.01.2019

 

wtorek

 

15.00

15.00

 

ul. Młyńska,

ul. Młyńska, Brzozowa.

23.01.2019 środa 15.00 kolędy zgłoszone dodatkowo
24.01.2019 czwartek 15.00 kolędy zgłoszone dodatkowo
25.01.2019

26.01.2019

piątek

sobota

15.00 Kolędy  zgłoszone dodatkowo

 

 

TypeError thrown

sizeof(): Argument #1 ($value) must be of type Countable|array, null given