Intencje mszalne

NIEDZIELA            19.09.2021

  7.00 –        O łaskę zdrowia i dar Bożego błogosławieństwa.  

  8.00  –       w intencji parafii.

  9.30  –  +   Michała Wajs.

  9.30  –  +   Juliana i Martę Chrapkowskich.

11.15  –  +  Tomasza 13 r.ś., Marię i Jana Sabisz.

13.00  –       w intencji ochrzczonych dzieci.

16.00  –  +  Anastazję (ur.), Juliana Ebertowskich i zm. z rodziny.

 

PONIEDZIAŁEK      20.09.2021

  7.00 – + Pelagię, rodziców, rodzeństwo.

17.30 – + Jana, Gerarda, Pawła, Leonarda, Jana, Janinę.

18.00 –    Dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo.

 

WTOREK               21.09.2021 

  7.00 – + Za dusze czyśćcowe.

18.00 – + Mateusza Wilma (im.) i zm. z rodziny. (W domu rekolekcyjnym)

18.00 – + Ignacego Cybulskiego i jego rodziców Agnieszkę i Augustyna.

 

ŚRODA                 22.09.2021  

  7.00 –    O Boże błogosławieństwo dla Reginy w dzień urodzin.

  7.00 – + Ludwikę Kozikowską 10 rocz. śm. oraz zm. z rodziny Stenka,

               Klotzkich i Kozikowskich.

17.00 –    Dziękczynna Alicji i Piotra w 30 rocz. ślubu, o Boże bł.  dla całej  

               rodziny.

18.00 – + Marię Rolbiecką, rodziców Elżbietę i Mieczysława.

18.00 – + Augustyna, Joannę Koska i zm. rodziny. (W domu rekolekcyjnym)

 

CZWARTEK         23.09.2021

  7.00 – + Andrzeja Mokwińskiego 4 rocz. śm.

18.00 –    O Boże błogosław. w 90 urodziny  dla Janusza Niewiarowskiego.

18.00 –    O Boże błogosławieństwo dla Antoniny w dzień jej urodzin.

 

PIĄTEK              24.09.2021

  7.00  – + Krystynę i Józefa Trawickich, Adama Urbaniak.  

18.00  – + Józefa Pobłockiego, Danutę Dzwonkowską.    

18.00  – + Jana, Jadwigę, Franciszka i zm. z rodziny.

 

SOBOTA            25.09.2021        

  7.00  –    Dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo.    

17.00  –    Dziękczynna i o dalsze Boże bł. Doroty i Henryka w 30 rocz. ślubu.         

18.00  – + Franciszka 7 rocz. śm.

18.00  – + Irenę Paczkowską.

 

NIEDZIELA         26.09.2021

  7.00  –  +  Gertrudę 23 rocz. śm., Klarę, Bolesława, Bogumiłę.  

  8.00  –  +  Zeninę, Jana Majkowskich, Franciszkę Leona, Gerarda,

                  Kazimierza, Józefa.

  9.30  –  +  Romana Gostmskiego.

  9.30  –  +  Klarę 3 rocz. śm. Kazimierza Pankowiak.

11.15  –  +  Stanisława Sadowskiego i zm. z rodziny.

16.00  –  +  Zofię Narloch i zm. z rodziny Napiętek i Krawczyk.

 

Poza parafią Msze św. gregoriańskie za:      

                                                                 śp. Marię Pellowską             

                                                                 śp. Danutę Wiśniewską        

                                                                 śp. Czesława Cybulskiego

TypeError thrown

sizeof(): Argument #1 ($var) must be of type Countable|array, null given