Intencje mszalne

NIEDZIELA                                     16.06.2024
   7.00 – + Jadwigę i Piotra Wysockich.
   9.30 – + Piotra, Gertrudę, Leona Maszke.
   9.30 – + Michała, Martę Dziemińskich.
11.15 – + Helenę, Kazimierza Borkowskich.
11.15 – + Eugeniusza Czaplewskiego i zmarłych z rodziny.
16.00 – W pewnej intencji.
PONIEDZIAŁEK                           17.06.2024     św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  7.00  – + Marię Spierewka, rodziców ob. stron.
17.30 –    koronka do św. Michała Archanioła.
18.00 – + Helenę Kulas (ur.), Józefa.
18.00 – + Janinę Reszka (ZPS). ( w Pelplinie)
WTOREK                                            18.06.2024
   7.00 – O szczęśliwą drogę życia dla wnuków.
18.00 – + Mariana, Helenę Górnych, Marię i Józefa Reca.
18.00 – + Pawła, Annę i zm. z rodziny Adamczyk.
ŚRODA                                              19.06.2024 św. Romualda, opata.
7.00 – + Henrykę, Pawła, Tadeusza, Franciszka Kowalewskich.
18.00 – + Helenę, Barbarę, Norberta Leszczyńskich.
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Anety i Mikołaja Malek.
CZWARTEK                                   20.06.2024
   7.00 – + Mieczysława Breska, Grażynę Smęntoch.
16.00 –     Dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo dla uczniów klas ósmych.
18.00 – + Mariana Nierzalewskiego, Ludwikę i Mieczysława.
18.00 – + Wandę i Bronisława Błaszkowskich i zm. z rodziny.
PIĄTEK                                             21.06.2024. św. Alojzego Gonzagi
   7.00 –    Dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo w kolejną rocznicę ślubu.
   7.00 – + Edmunda Kulas w 3 rocz. śm.
   9.00 –    Dziękczynna na zakończenia roku szkolnego.
18.00 – + Alojzego Węsierskiego (ur.).
18.00 – + Janusza Szczechulę i Krzysztofa Karpińskiego.
SOBOTA                                             22.06.2024
7.00 – + Ryszarda Jurgielewicz 2 rocz. śm. i żonę Henrykę.
17.00 – Dziękczynna Elżbiety i Marka Chwarszczyńskich w 35 rocz. ślubu.
18.00 – + Edwarda Renk.
18.00 – + Flawię, Antoniego, Stanisława Breza i zmarłe rodzeństwo.
NIEDZIELA                                         23.06.2024
7.00 – + Jana Wałdoch.
9.30 – + Leona Brylowskiego i rodzeństwo.
11.15 – + Jana Dzienisz (im), Jana Pellowskiego, i zm. z rodzin.
13.00 – W intencji parafii – chrzty.
16.00 – + Józefa Dobek 6 rocz. śm., rodziców, braci, Mateusza Wilma.
16.00 – + Jana Jenta 12 rocz. śm.

Msza św. gregoriańska, poza parafią za śp. Grażynę Smęntoch.